Plastická chirurgie v čase

Vložil: 9. prosinec 2013 - Martin Višňa

O aktuálních tématech estetické a rekonstrukční chirurgie bude v posledním letošním MediCafé hovořit primář oddělení plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice Olomouc Bohumil Zálešák.

Autor: Milada Hronová / Repro: Žurnál UP

„Místopředseda plastické chirurgie České lékařské společnosti Bohumil Zálešák objasní, s čím vším v současné době dokáže pomoci plastický chirurg,“ uvedl za pořadatele přednášky s názvem Plastická chirurgie včera, dnes a zítra Kryštof Kantor.

Cyklus besed MediCafé probíhá v šesti českých univerzitních městech. Umožňuje široké veřejnosti neformálně se setkat a diskutovat s odborníky z oblasti lékařství a zdravotnictví.

Olomoucká MediCafé organizuje místní pobočka sdružení IFMSA ve spolupráci s projektem Univerzita Palackého – centrum vědy pro všechny (PoPUP), který si klade za cíl popularizovat vědu a výzkum na olomoucké univerzitě.

Přednáška se koná v úterý 10. prosince od 19 hodin v Café 87.